Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk EXCELLENT 160-10 PA EU (128471428)
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 PA EU |
|
Pompa aluminiowa. Dysza 3 w 1 ma miotacz błota i dwa strumienie wachlarzowe pod różnymi kątami. Dysza wentylatora o niskim ciśnieniu.
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk EXCELLENT 160-10 PA EU
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk myjka ciśnieniowa Excellent 160 PA 2100 W S9164261 | 2 240 zł |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 PA EU 450l/h Pompa aluminiowa 10m | 1 697 zł |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 PA EU 450l/h Pompa aluminiowa 10m | 1 999 zł |
NILFISK MYJKA Excellent 160 - PA - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 767 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Excellent 160-10 PA EU (128471428) | Bezpłatny t | 1 697 zł |
NILFISK MYJKA Excellent 160 - PA | 2 080 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →