Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Car Wash (128471277)
Zdjęcia 13 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Car Wash |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%. Regulator mocy znajduje się na chwycie pistoletowym.
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Car Wash
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Core 140-8 PowerControl In-Hand Car Wash EU Pressure Washer Uprigh | 1 415 zł |
NILFISK MYJKA Core 140-8 In Hand Powercontrol - Car | 1 135 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol - CAR - DARMOWY PACZKOMAT OD | 1 143 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 In Hand Powercontrol Car wash EU | Be | 1 208 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 In Hand Powercontrol Car wash EU | Be | 1 208 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →