Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-6 Powercontrol PDB (128471268)
Zdjęcia 12 |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol PDB |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%. Wąż do czyszczenia rur w zestawie
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 140-6 Powercontrol PDB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Core 140-6 PowerControl - PDB EU Pressure Washer Upright Electric | 1 249 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa CORE 140-6 POWERCONTROL - PDB EU | 1 508 zł |
NILFISK MYJKA Core 140-6 PowerControl - PDB | 1 100 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-6 PowerControl PDB EU | 1 218 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-6 PowerControl - PDB | 1 409 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →