Мийка високого тиску GARDENA AquaClean 24/18V P4A (14800-20)
Фото 12 |
GARDENA AquaClean 24/18V P4A |
|
Практична акумуляторна модель ручного форм-фактору. Модель заточена під автономну роботу без підключення до електромережі. Енергетичним ядром для міні-мийки послужать 18-вольтові АКБ серії GARDENA Power for ALL 18 V. Один такий входить до штатної комплектації пристрою. Ручне миття може бути підключене до водопроводу, також воно без проблем набирає стоячу воду завдяки функції самоусмоктування.
У режимі сильного тиску під тиском до 24 бар мийка витрачає воду в об'ємі до 250 л/год. Усього ж у GARDENA AquaClean 24/18V передбачається три режими потужності: 9 бар, 14 бар та 24 бар. Режим, що щадить, з тиском 9 бар називається Soft Clean і призначається для м'якого очищення делікатних поверхонь. Для перемикання між ними використовується регулятор тиску води на ручці. "З коробки" пристрій комплектується набором різних насадок для точкового та віялового розпилення води, а також 5-метровим шлангом для забору води. Зарядний пристрій для літій-іонної акумуляторної батареї також додається. Важить ручне міні-мийка близько 1.5 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Купити GARDENA AquaClean 24/18V P4A
Усі ціни 8 →Myjka ciśnieniowa GARDENA AquaClean 14800-20 | 960 zł |
Myjka ciśnieniowa GARDENA AquaClean 14800-20 | 960 zł |
Gardena 14800-20 Pressure Washing Przezroczysty | 914 zł |
Myjka średniociśnieniowa Gardena AquaClean 24/18V P4A (+ akumulator) 14800 | 968 zł |
Модификації GARDENA AquaClean 24/18V P4A
Ціни на GARDENA AquaClean 24/18V P4A |
---|---|---|---|---|
GARDENA AquaClean 24/18V P4A | від 914 zł | 8 пропозицій | ||
GARDENA AquaClean 24/18V P4A Premium Set | від 919 zł | 2 пропозиції | ||
GARDENA AquaClean 24/18V P4A solo | від 619 zł | 9 пропозицій |