Мийка високого тиску GARDENA AquaClean 24/18V P4A solo (14800-55)
Фото 14 |
GARDENA AquaClean 24/18V P4A solo |
|
Автономне міні-мийка з акумуляторним живленням від батарей серії GARDENA Power for ALL 18 V. Змінну АКБ для моделі знадобиться докуповувати окремо, так само як і зарядний пристрій - у стандартній комплектації їх не передбачається. GARDENA AquaClean 24/18V P4A solo видає воду під максимальним тиском до 24 бар. При необхідності тиск може бути знижений до 14 бар або ще нижче до режиму м'якого очищення (9 бар), який підходить для делікатних предметів та матеріалів.
Залежно від обраної величини тиску, час автономної роботи мобільного миття варіюється від 16 до 38 хв. на одному повному заряді акумулятора. Модель комплектується садовим шлангом 5-метрової довжини та трьома різними форсунками. Точкова насадка допоможе позбавитися стійких грязьових відкладень, а дві віялові мають різні кути розпилення (15° і 40°). Подача води до миття здійснюється їх крана або резервуарів (за умови перепаду висот не більше 2 м). У повному оснащенні вага портативного акумуляторного миття складає близько 1.5 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Купити GARDENA AquaClean 24/18V P4A solo
Усі ціни 9 →Gardena Akum myjka średniociśn AquaClean 24/18V P4A bez akumulatora Myjka | 625 zł |
Myjka ciśnieniowa GARDENA AquaClean 14800-55 | 613 zł |
Myjka ciśnieniowa GARDENA AquaClean 14800-55 | 740 zł |
Gardena 14800-55 Pressure Washing Przezroczysty | 662 zł |
Myjka ciśnieniowa Gardena AquaClean 24/18V P4A | 625 zł |
Модификації GARDENA AquaClean 24/18V P4A solo
Ціни на GARDENA AquaClean 24/18V P4A solo |
---|---|---|---|---|
GARDENA AquaClean 24/18V P4A | від 914 zł | 8 пропозицій | ||
GARDENA AquaClean 24/18V P4A Premium Set | від 919 zł | 2 пропозиції | ||
GARDENA AquaClean 24/18V P4A solo | від 613 zł | 9 пропозицій |