Ціни на Karcher OC 3 Plus Car (1.680-034.0)
Фото 10 | від 777 до 1 206 zł Легка портативна побутова мінімийка малої з вбудованим літій-іонним акумулятором і 2,8-метровими шлангом і універсальної віялової насадкою. Позиціонується як продукт середній ціновій категорії, призначений для побутового використання. Підійде для ситуацій, коли потрібна невелика витрата води (до 2 л/хв) і низький тиск (до 5 бар). Відрізняється високою мобільністю (в складеному вигляді займає мінімум місця в багажнику автомобіля) і легким вагою 2,3 кг. Складається з двох основних блоків: верхнього пластикового бака об'ємом 7 л і нижнього насосного блоку з вбудованою акумуляторною батареєю. Акумуляторна мінімийка Karcher OC 3 Plus Car створює сильну, але дбайливу струмінь води, що дозволяє очистити велосипед, човен, взуття після риболовлі, пластикові меблі та ін. Комплектна віялова насад...ка обладнана регулятором ширини струменя, обертанням якого можна досягти зміни ступеня розпилення потоку. Вузька сфокусована струмінь підійде для вимивання глибоко засіла бруду, а широкий віяло впорається з обробкою значних площ і видаленням мийних засобів. Додатково можна придбати спеціальну насадку з конічним соплом для миття домашніх вихованців і спеціальну щітку для очищення вовни. Заряду акумулятора достатньо на 15 хв активної автономної роботи. |
PlusPlus Car |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe OC3 Plus EU 1.680-034.0 130195 | 777 zł |
Karcher OC 3 Plus Car 2l/h 2,8m | 799 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher OC 3 Plus Car (1.680-034.0) | 799 zł |
Myjka terenowa Karcher OC 3 Plus Car 1.680-034.0 | 1 206 zł |
Karcher OC 3 Plus Car 2l/h 2,8m | 799 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!