Мийка високого тиску Karcher K 4 Premium Power Control (1.324-130.0)
Фото 10 |
Karcher K 4 Premium Power Control |
|
На пістолеті розташований індикатор режиму тиску. В комплекті миючий засіб для каменю та фасадів (1л)
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 4 Premium Power Control
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 4 Premium Power Control | 1 299 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Premium Power Control (1.324-130.0) | 1 299 zł |
Karcher K 4 Premium Power Control Pressure Washing Żółty,Czarny 1.324-130. | 1 248 zł |
Karcher K 4 Premium Power Control 1.324-130.0 420l/h 8m | 1 439 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Premium Power Control 1.324-130.0 | 1 323 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Premium Power Control 1.324-130.0 - DARMOWY | 1 359 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Premium Power Control 1.324-130.0 | 1 439 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →