Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 4 Premium Power Control (1.324-130.0)
Zdjęcia 10 |
Karcher K 4 Premium Power Control |
|
Pistolet posiada wskaźnik trybu ciśnienia. Zawiera detergent do kamienia i elewacji (1l)
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 4 Premium Power Control
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 4 Premium Power Control | 1 299 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Premium Power Control (1.324-130.0) | 1 299 zł |
Karcher K 4 Premium Power Control Pressure Washing Żółty,Czarny 1.324-130. | 1 248 zł |
Karcher K 4 Premium Power Control 1.324-130.0 420l/h 8m | 1 439 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Premium Power Control 1.324-130.0 | 1 370 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Premium Power Control 1.324-130.0 - DARMOWY | 1 359 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 4 Premium Power Control 1.324-130.0 | 1 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →