Nożyce do żywopłotu Bosch EasyShear 0600833300
Zdjęcia 12 |
Bosch EasyShear 0600833300 |
|
Szybka wymiana dyszy bez dodatkowych narzędzi. Ładowanie przez adapter micro-USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyShear 0600833300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch nożyce ogrodowe EasyShear wbudowany akumulator 36 V czas pracy bater | 375 zł |
Bosch EasyShear | 242 zł |
Bosch Nożyce akumulatorowe Easy Shear 12 cm | 206 zł |
Bosch Professional Easyshear Lawn Mower Scissors Posrebrzany 0600833303 | 352 zł |
bosch.nożyce do trawy i krzewów easy shear usb | 235 zł |
Bosch EasyShear 0600833303 | 206 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →