Nożyce do żywopłotu Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02
Zdjęcia 3 |
Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 450 mm550 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch EasyHedgeCut 55 elektryczne nożyce do żywopłotu 450 W długość noża 5 | 331 zł |
Nożyce do żywopłotów BOSCH EasyHedgeCut 55-16 0600847C02 elektryczne | 450 zł |
Bosch Professional Easy Hedge Cut 55 Electric Hedge Trimmer Zielony 060084 | 393 zł |
Nożyce do żywopłotów BOSCH EasyHedgeCut 55-16 0600847C02 elektryczne | 450 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02
Ceny na Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyHedgeCut 45 0600847A05 | od 254 zł | 12 oferty | ||
Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 | od 331 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →