Nożyce do żywopłotu Dedra DED8694-51
Dedra DED8694-51 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dedra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dedra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dedra DED8694-51
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce elektryczne Dedra Garden DED8694-51Nożyce elektryczne sieciowe Dedra 510 cm 600W Nożyce do żywopłotu 550/510mm 600W GARDEN DEDRA DED8694-51 obrotowa rękojeść NA... więcejJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Długość całkowita listwy tnącej [mm]: 550 Długość robocza [mm]: 510 Maksymalna grubość cięcia [mm]: 20 Moc [W]: 600 Rodzaj: Nożyce do żywopłotu Seria: Garden DEDRA Waga [kg]: 3,01 Elektryczne nożyce do żywopłotu to urządzenie przeznaczone do cięcia i pielęgnowania przydomowych krzewów i roślin, których pędy i gałęzie nie przekraczają średnicy 20mm. Ostrza wycinane laserowo zapewniają ostre i precyzyjne cięcie przez długi czas użytkowania urządzenia. Listwa tnąca o długości 550 mm pozwala na cięcie wysokich lub trudno dostępnych partii roślin i krzewów. Niska waga urządzenia sprawia, że praca jest łatwa i komfortowa. Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz osłona dłoni zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest obrotowa rękojeść, która pozwala na dostosowanie pozycji uchwytu do aktualnej potrzeby użytkownika. Cechy nożyc do żywopłotu DED8694-51 Możliwość cięcia gałęzi krzewów do 20 mm grubości Ostrza wycinane laserowo Lekka konstrukcja Zabezpieczenie dłoni Obrotowa rękojeść Bezpieczny włącznik Dane techniczne nożyc do żywopłotu DED8694-51 Napięcie: 230V Moc silnika: 600W Długość listwy tnącej: 55 cm Robocza długość listwy tnącej: 51cm Częstotliwość skoku ostrzy: 1400 min−1 Prędkość obrotowa: 2800RPM Średnica cięcia: 20mm Waga: 3,25 kg Kompletacja Nożyce do żywopłotu Osłona operatora (1 szt) Wkręty (1 kpl) Osłona ostrza (1 szt) Maxelektro.plZłóż skargę | 369 zł |
Nożyce do żywopłotu DEDRA DED8694-51 elektryczneElektryczne nożyce do żywopłotu marki Dedra to urządzenie przeznaczone do cięcia i pielęgnowania przydomowych krzewów o grubo... więcejści gałęzi do 20 mm. Ostrza wycinane laserowo zapewniają ostre i precyzyjne cięcie. Listwa tnąca o długości 550 mm pozwala na cięcie wysokich lub trudno dostępnych krzewów. Niska waga urządzenia sprawia, że praca jest łatwa i komfortowa. Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz osłona dłoni zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy. Otwór przelotowy pozwala na przytroczenie przewodu przedłużacza do urządzenia, aby zabezpieczyć przed plątaniem się przewodów i niechcianym odłączeniem zasilania. Obrotowa rękojeść pozwala na dopasowanie kąta uchwytu do potrzeb. Electro.plZłóż skargę | 355 zł |
Nożyce do żywopłotu DEDRA DED8694-51 elektryczneElektryczne nożyce do żywopłotu marki Dedra to urządzenie przeznaczone do cięcia i pielęgnowania przydomowych krzewów o grubo... więcejści gałęzi do 20 mm. Ostrza wycinane laserowo zapewniają ostre i precyzyjne cięcie. Listwa tnąca o długości 550 mm pozwala na cięcie wysokich lub trudno dostępnych krzewów. Niska waga urządzenia sprawia, że praca jest łatwa i komfortowa. Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz osłona dłoni zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy. Otwór przelotowy pozwala na przytroczenie przewodu przedłużacza do urządzenia, aby zabezpieczyć przed plątaniem się przewodów i niechcianym odłączeniem zasilania. Obrotowa rękojeść pozwala na dopasowanie kąta uchwytu do potrzeb.... Avans.plZłóż skargę | 355 zł |
Nożyce do żywopłotu DEDRA DED8694-51 elektryczneElektryczne nożyce do żywopłotu marki Dedra to urządzenie przeznaczone do cięcia i pielęgnowania przydomowych krzewów o grubo... więcejści gałęzi do 20 mm. Ostrza wycinane laserowo zapewniają ostre i precyzyjne cięcie. Listwa tnąca o długości 550 mm pozwala na cięcie wysokich lub trudno dostępnych krzewów. Niska waga urządzenia sprawia, że praca jest łatwa i komfortowa. Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz osłona dłoni zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy. Otwór przelotowy pozwala na przytroczenie przewodu przedłużacza do urządzenia, aby zabezpieczyć przed plątaniem się przewodów i niechcianym odłączeniem zasilania. Obrotowa rękojeść pozwala na dopasowanie kąta uchwytu do potrzeb.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 355 zł |
Nożyce elektryczne sieciowe Dedra 510 cm 600WNożyce elektryczne sieciowe Dedra 510 cm 600W Nożyce do żywopłotu 550/510mm 600W GARDEN DEDRA DED8694-51 obrotowa rękojeść NA... więcejJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Długość ca... EmpikZłóż skargę | 305 zł |
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU 550/510MM 600W GARDEN DEDRA DED8694-51 OBROTOWA RĘKOJE | 399 zł |
Seria Dedra Garden
od 691 zł
kultywator, leczenie 45 cm, głębokość do 22 cm, silnik elektryczny (sieć), biegi: 1 do przodu
od 303 zł
okrzesywarka, sieciowe, 750 W, protokół komunikacyjny 200 mm, trzonek 285 cm, teleskopowa, obrotowy uchwyt, regulacja ostrza tnącego
od 493 zł
kultywator, leczenie 36 cm, głębokość do 22 cm, silnik elektryczny (sieć), biegi: 1 do przodu
od 1 774 zł
benzyna, 4200 W, szerokość robocza 51 cm, ustawień długości: 6, worek 60 l, samojezdna, mulczowanie, koła skrętne, waga 41 kg
od 410 zł
1700 W, 130 bar, nasadki: lanca, dysza rotacyjna, szczotka, zbiornik na detergent, waga 9 kg
od 2 289 zł
benzyna, 3600 W, szerokość robocza 56 cm, ustawień długości: 6, worek 70 l, samojezdna, mulczowanie, waga 38 kg
od 348 zł
sieciowe, 1200 W, szerokość robocza 32 cm, ustawień długości: 3, worek 30 l, waga 7.3 kg
od 368 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 600 W, protokół komunikacyjny 660 mm, obrotowy uchwyt
od 811 zł
2300 W, 150 bar, nasadki: lanca, dysza rotacyjna, zbiornik na detergent, bęben, waga 16 kg
od 305 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 600 W, protokół komunikacyjny 550 mm, obrotowy uchwyt
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 265 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 600 W, protokół komunikacyjny 510 mm, obrotowy uchwyt, regulacja ostrza tnącego
od 254 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 420 W, protokół komunikacyjny 450 mm
od 368 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 600 W, protokół komunikacyjny 660 mm, obrotowy uchwyt
od 299 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 750 W, protokół komunikacyjny 610 mm, obrotowy uchwyt
od 397 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 450 W, protokół komunikacyjny 500 mm
od 372 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 650 W, protokół komunikacyjny 600 mm, obrotowy uchwyt