Nożyce do żywopłotu Bosch AdvancedHedgeCut 65 06008C0801
Zdjęcia 8 |
Bosch AdvancedHedgeCut 65 06008C0801 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch AdvancedHedgeCut 65 06008C0801
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Advancedhedgecut 65 Nożyce Ogrodowe Zielony/Czarny 24 x 69 x 25 cm 4 | 675 zł |
Bosch Advanced HedgeCut 65 | 806 zł |
Bosch Professional Advanced Hedge Cut 65 Electric Hedge Trimmer Posrebrzan | 1 015 zł |
bosch.nożyce do żywopł.advanced hedge cut 65 | 822 zł |
Nożyce do żywopłotu BOSCH Advanced HedgeCut 65 elektryczne | Bezpłatny tra | 870 zł |
Nożyce do żywopłotu BOSCH Advanced HedgeCut 65 elektryczne | Bezpłatny tra | 828 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →