Nożyce do żywopłotu Black&Decker BEHTS551
Zdjęcia 7 |
Black&Decker BEHTS551 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEHTS551
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker BEHTS551 elektryczne nożyce do żywopłotu 650 W długość miecza | 372 zł |
Black&Decker Black+decker nożyce do żywopłotu 650w/60cm/25mm | 407 zł |
Blac&Decker Nożyce Do Żywopłotu 60 cm BEHTS551-QS 650W | 547 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →