Opryskiwacz Marolex Axel Foamer 3000 (S122.103)
Marolex Axel Foamer 3000 |
Rodzaj | ciśnieniowy | Konstrukcja | ręczny | Pojemność | 3 l | Maks. ciśnienie | 4 bar | Blokada pracy ciągłej | | Wymienne dysze | / do tworzenia pianki różnej o gęstości / | Waga | 0.65 kg | Wymiary | 26x16.5x34 cm | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2020 | Oznaczenie producenta | S122.103
|
Środek pieniący.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marolex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marolex.
Kup Marolex Axel Foamer 3000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Marolex pianownica ręczna alka 3000 S122.1034 wymienne wkładki pieniące pieniące wytwarzają pianę o różnej gęstości. Wystarczy prosta wymiana wkładki aby z piany płynnej... więcej, doskonałej do penetracji zagłębień, uzyskać pianę gęstą i ubitą tak mocno że utrzymuje się na niemal pionowych powierzchniach
Rączka pianownicy skrywa dodatkowy schowek, można w nim przechowywać np. wkładki pieniące czy dodatkową dyszę
Auto blokada przycisku pozala na bardziej komfortową pracę. Zmniejsza on obciążenie mięśni dłoni, podczas długiego czasu korzystania z urządzenia Amazon.pl
Złóż skargę | 116 zł | | |
|
| Marolex Marolex Pianownica axel alka line 3000Poj. całkowita 3.50 lPoj. robocza 3.00 lCiśnienie 0,4 MPaMasa netto 0,61 kgZastosowanie:- motoryzacji (mycie wstępne aut,felg... więcej, komór silnika)- drogownictwie (czyszczenie znaków i elementów okołodrogowych)- gastronomii (czyszczenie pieców, stołów masarskich, chłodni)- budownictwie (czyszczenie... Bee.plZłóż skargę | 115 zł | | |
|
| Marolex MAROLEX Axel 3000 - ręczna pianownica z 3 końcówkami poj. 3LMarolex AXEL Foamer 3000 to profesjonalna pianownica ręczna detailingowa o pojemności 3l przeznaczone do nanoszenia środków... więcejpianotwórczych.
Charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania i prawdopodobnie jest jednym z najlepszych tego typu urządzeń na świecie.
Możliwość zmiany gęstości piany poprzez wymienne wkładki pieniące czyni ten produkt niezrównanym pod względem zakresu zastosowań.
Poj. całkowita 3.50 l
Poj. robocza 3.00 l
Ciśnienie 0,4 MPa
Masa netto 0,61 kg
Rada Detailera: Wypełnij pianownice środkiem typu piana aktywna. Po wykorzystaniu dokładnie oczyść wnętrze oraz dysze z pozostałości piany.
Pojemność: 3L MrCleaner.plZłóż skargę | 125 zł | | |
|
| Marolex Axel 3000 Ręczna Pianownica Do Auta 3 Litry 3 Różne Końcówki ZestaMarolex Axel 3000 Ręczna Pianownica Do Auta 3 Litry 3 Różne Końcówki Zestaw AllegroDostawa: w Polsce Złóż skargę | 103 zł | | |
|
| Marolex Axel Foamer 3000 Pianownica ręczna 3LOPIS Marolex AXEL Foamer 3000 to urządzenie o pojemności 3l przeznaczone do nanoszenia środków pianotwórczych. Charakteryzują... więcejce się najwyższą jakością wykona... EmpikZłóż skargę | 122 zł | | |
Modyfikacje Marolex Axel Foamer 3000
Ceny na Marolex Axel Foamer 3000 |
---|
| Marolex Axel Foamer 2000 | | od 100 zł | 6 oferty |
| Marolex Axel Foamer 3000 | | od 103 zł | 5 oferty |
Dynamika cen dla Marolex Axel Foamer 3000