Okrzesywarka Black&Decker PH5551
Zdjęcia 3 |
Black&Decker PH5551 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker PH5551
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER Sieciowe nożyce do żywopłotu na trzonku moc 550 W nóż 51 cm gr | 795 zł |
Black&Decker PH5551 DO-EO-SEK-BCR-014 | 479 zł |
Black&Decker Black+decker nożyce do żywopłotu 550w/51cm na wysięgniku | 545 zł |
Nożyce do żywopłotu na wysięgniku BLACK&DECKER, 51 cm, 550 W | 518 zł |
Black&Decker Nożyce do żywopłotu (PH5551-QS) | 475 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →