Okrzesywarka GARDENA THS 500/48 8883-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA THS 500/48 8883-20 |
|
Elektryczne teleskopowe nożyce do żywopłotu / nożyce na słupie z zasilaniem sieciowym i mocnym silnikiem elektrycznym zapewniają niezmiennie wysoką prędkość cięcia. Jest pozycjonowany jako model średniej półki cenowej, przeznaczony do przycinania gałęzi i formowania ich korony bez użycia schodów. To znacznie upraszcza i przyspiesza sam proces, jednocześnie czyniąc go wygodniejszym i bezpieczniejszym.
Przyda się przy tworzeniu żywopłotów, a także różnych rocznych i wieloletnich krzewów na działce osobistej i w ogrodzie wiejskim. Dzięki ruchomej głowicy tnącej z możliwością regulacji kąta i mechanizmowi obrotu może być używana zarówno do cięcia na wysokości, jak i przy ziemi. Blok obrotowy obraca się o 60 stopni w górę, 75 stopni w dół i można go bezpiecznie zamocować w odstępach co 15 stopni.
Podkrzesywarka GARDENA THS 500/48 8883-20 wyposażona jest w listwę o długości 450 mm z podziałką uzębienia 25 mm, a ruchome noże, wykonane z wysokiej jakości stali trudnościeralnej, doskonale zachowują fabryczne ostrzenie laserowe i zapewniają imponujące, czyste cięcie. Drążek teleskopowy posiada wysuwaną część 450 mm, co umożliwia pracę na znacznych wysokościach i odległościach. Biorąc pod uwagę przeciętny wzrost osoby, zasięg w pionie wynosi nawet 3,5 m. Do zalet modelu należy również przyjazność dla środowiska i stosunkowo niski poziom hałasu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA THS 500/48 8883-20
Wszystkie ceny 13 →Gardena teleskopowe nożyce do żywopłotów THS 500/48 nożyce o mocy 500 W za | 775 zł |
Gardena Elektryczne no?yce do ?ywop?otu z trzonkiem teleskopowym THS 500/4 | 775 zł |
Gardena THS 500/48 8883-20 DO-EO-SEK-GER-005 | 819 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA THS 500/48 8883-20 elektryczne | 819 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA THS 500/48 8883-20 elektryczne | 819 zł |