Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut Li 9858-20
Zdjęcia 6 |
GARDENA ComfortCut Li 9858-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ComfortCut Li 9858-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do trawy GARDENA ComfortCut Li 9858-20 akumulatorowe | 520 zł |
Gardena ComfortCut Li 8 cm z wysięgnikiem | 533 zł |
Akumulatorowe nożyce do cięcia brzegów trawnika Gardena ComfortCut z trzon | 494 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →