Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut Li-40 9836-20
Zdjęcia 3 |
GARDENA EasyCut Li-40 9836-20 |
|
Wygodny i stosunkowo lekki elektryczny sekator akumulatorowy przeznaczony do szybkiego i wysokiej jakości przycinania krzewów, żywopłotów i gałęzi o grubości do 18 mm w okolicy lub w ogrodzie. Zoptymalizowana geometria ostrzonych laserowo ostrzy tnących poruszających się do siebie umożliwia łatwe odcięcie nadmiernego wzrostu, unikając irytujących blokad lub przerw w pracy. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytku domowego lub okazjonalnego użytku zawodowego.
Długość listwy tnącej narzędzia wynosi 400 mm, a maksymalna odległość ostrzy to 16 mm, co jest optymalne dla urządzeń tej klasy. Wycinarka krzaków GARDENA EasyCut Li-40 9836-20 jest wyposażona w wytrzymały i wydajny silnik elektryczny, który nie wymaga konserwacji i osiąga prędkość skoku do 2400 obr./min. Zasilany baterią litowo-jonową 2 Ah. Ergonomiczna konstrukcja rękojeści zapewnia pewny i pewny chwyt nożyczek, co nie powoduje przedwczesnego zmęczenia użytkownika i umożliwia pracę w trzech pozycjach: cięcia bocznego, wysokiego lub niskiego. Wykaszarka waży zaledwie 2,2 kg, dzięki czemu jest łatwa w obsłudze dla kobiet i osób starszych. Podwójny przełącznik zatrzymuje ostrza w mniej niż sekundę, jeśli stracisz kontrolę nad narzędziem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA EasyCut Li-40 9836-20
Wszystkie ceny 12 →Gardena akumulatorowe nożyce do żywopłotów EasyCut Li nożyce do przycinani | 604 zł |
Nożyce akumulatorowe Gardena EasyCut 9836-20 09836-20 | 593 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut Li 9836-20 akumulatorowe | 516 zł |
Gardena Easycut Li 14.4v Electric Hedge Trimmer Posrebrzany 09836-20 | 538 zł |