Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 420/45 9830-20
Zdjęcia 10 |
GARDENA EasyCut 420/45 9830-20 |
|
Wydajne elektryczne nożyce do żywopłotu, które są potężnymi zmechanizowanymi nożycami przeznaczonymi do szybkiego i wysokiej jakości cięcia żywopłotów, krzewów i gałęzi o grubości do 18 mm na Twojej działce ogrodowej. Geometria i optymalna pozycja ostrzy tnących, które wyróżnia doskonałe ostrzenie, pozwalają w łatwy sposób odciąć nadmiar narośli, unikając nagłych blokad i nieplanowanych przerw w pracy.
Długość prowadnicy wynosi 450 mm, a maksymalna odległość otwarcia ostrza to 18 mm, co jest optymalne dla tej klasy nożyczek. Wycinarka krzaków GARDENA EasyCut 420/45 9830-20 jest wyposażona w mocny i niezawodny silnik elektryczny (420 W), rozwijający do 3800 obr./min. Konstrukcja rękojeści ErgoTec zapewnia pewny i pewny chwyt nożyczek, który nie powoduje przedwczesnego zmęczenia użytkownika i pozwala na pracę w trzech pozycjach: boczne cięcie, wysokie cięcie i niskie cięcie.
Wykaszarka waży zaledwie 2,6 kg, dzięki czemu jest łatwa w użyciu dla kobiet. Podczas pracy w niskiej pozycji cięcia lub podczas pracy w pobliżu ziemi, asfaltu lub innej powierzchni, specjalna plastikowa wkładka chroni ostrze przed nieoczekiwanym uderzeniem. Nożyce do żywopłotu można używać w połączeniu z kolektorem do zbierania ściętych gałęzi i liści (dwustronny worek wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej tkaniny).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA EasyCut 420/45 9830-20
Wszystkie ceny 12 →Gardena teleskopowe nożyce do żywopłotów EasyCut 420/45 elektryczne silnik | 350 zł |
Nożyce elektryczne Gardena EasyCut 420/45 09830-20 | 388 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 9830-20 elektryczne | 380 zł |
Nożyce elektryczne do żywopłotu EasyCut 420/45 Gardena | 358 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 9830-20 elektryczne | 380 zł |
Modyfikacje GARDENA EasyCut 420/45 9830-20
Ceny na GARDENA EasyCut 420/45 9830-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA EasyCut 420/45 9830-20 | od 350 zł | 12 oferty | ||
GARDENA EasyCut 450/50 9831-20 | od 397 zł | 9 oferty | ||
GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 | od 519 zł | 9 oferty |