Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut Li 9856-20
Zdjęcia 5 |
GARDENA ComfortCut Li 9856-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ComfortCut Li 9856-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena akumulatorowe nożyce do trawy ComfortCut Li nożyce do przycinania | 467 zł |
Nożyce do trawy GARDENA ComfortCut 9856-20 akumulatorowe | 360 zł |
Akumulatorowe nożyce do przycinania brzegów trawnika Gardena ComfortCut 09 | 344 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →