Nożyce do żywopłotu GARDENA ClassicCut Li 9886-20
Zdjęcia 10 |
GARDENA ClassicCut Li 9886-20 |
|
Bezprzewodowe nożyce do żywopłotu z ładowaniem USB C.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ClassicCut Li 9886-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do trawy GARDENA 9886-20 akumulatorowe | 450 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 9886-20 akumulatorowe 09886-20 | 450 zł |
Gardena Nożyce akumulatorowe ClassicCut Li | 402 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! GARD-ENA Cordless Grass Shears ClassicCut Li Set, 3.6V | 417 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →