Nożyce do żywopłotu GARDENA ClassicCut Li 9885-20
Zdjęcia 10 |
GARDENA ClassicCut Li 9885-20 |
|
Ładowany przez USB-C
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ClassicCut Li 9885-20
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce alumulatorowe ClassicCut Li 9885-20 09885-20Akumulatorowe nożyce Gardena Classiccut Li 9885-20 Kompletny zestaw do precyzyjnego przycinania brzegów trawnika oraz do cięc... więcejia krzewów i niewielkich żywopłotów. Akumulatorowe nożyce do przycinania brzegów trawnika i cięcia krzewów ClassicCut Li – zestaw od GARDENA pozwalają precyzyjnie przycinać brzegi trawnika, a także ciąć krzewy i niewielkie żywopłoty. Zestaw zawiera ostrze o szerokości 8 cm do trawy oraz ostrze o długości 12 cm do krzewów. Precyzyjnie szlifowane górne ostrze z powłoką antyadhezyjną zapewnia długotrwałą ostrość oraz dokładne, czyste cięcie. Ostrze do trawy produkowane jest w Niemczech co gwarantuje najwyższej klasy jakość. Smukła konstrukcja i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że nożyce do przycinania brzegów trawnika i cięcia krzewów wygodnie leżą w dłoni i są łatwe w użyciu. Niski ciężar wynoszący 550 g umożliwia pracę bez zmęczenia. Ostrze można szybko i łatwo wymienić za pomocą przycisku, zmieniając tym samym nożyce do trawy w nożyce do krzewów. W pełni naładowany akumulator wystarcza na ok. 50 minut pracy. Wyświetlacz LED wskazuje bieżący stan naładowania akumulatora. Nożyce można naładować za pomocą dołączonego przewodu USB-C. Osobno dostępny jest poręczny trzonek teleskopowy z kołami (art. nr 9859-20), dzięki któremu można przycinać brzegi trawnika bez schylania się. GARDENA – napędza nas pasja. Urządzenia akumulatorowe do ogrodu to swoboda tworzenia. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRYTyp akumulatora: Litowo-JonowyNa Maxelektro.plZłóż skargę | 414 zł |
Nożyce do żywopłotu / trawy GARDENA ClassicCut Li 9885-20Akumulatorowe nożyce do przycinania brzegów trawnika i cięcia krzewów ClassicCut Li – zestaw od GARDENA pozwalają precyzyjnie... więcejprzycinać brzegi trawnika, a także ciąć krzewy i niewielkie żywopłoty. Zestaw zawiera ostrze o szerokości 8 cm do trawy oraz ostrze o długości 12 cm do krzewów. Precyzyjnie szlifowane górne ostrze z powłoką antyadhezyjną zapewnia długotrwałą ostrość oraz dokładne, czyste cięcie. Ostrze do trawy produkowane jest w Niemczech co gwarantuje najwyższej klasy jakość. Electro.plZłóż skargę | 400 zł |
Nożyce do żywopłotu / trawy GARDENA ClassicCut Li 9885-20Akumulatorowe nożyce do przycinania brzegów trawnika i cięcia krzewów ClassicCut Li – zestaw od GARDENA pozwalają precyzyjnie... więcejprzycinać brzegi trawnika, a także ciąć krzewy i niewielkie żywopłoty. Zestaw zawiera ostrze o szerokości 8 cm do trawy oraz ostrze o długości 12 cm do krzewów. Precyzyjnie szlifowane górne ostrze z powłoką antyadhezyjną zapewnia długotrwałą ostrość oraz dokładne, czyste cięcie. Ostrze do trawy produkowane jest w Niemczech co gwarantuje najwyższej klasy jakość.... Avans.plZłóż skargę | 400 zł |
Nożyce do żywopłotu / trawy GARDENA ClassicCut Li 9885-20 09885-20Akumulatorowe nożyce do przycinania brzegów trawnika i cięcia krzewów ClassicCut Li – zestaw od GARDENA pozwalają precyzyjnie... więcejprzycinać brzegi trawnika, a także ciąć krzewy i niewielkie żywopłoty. Zestaw zawiera ostrze o szerokości 8 cm do trawy oraz ostrze o długości 12 cm do krzewów. Precyzyjnie szlifowane górne ostrze z powłoką antyadhezyjną zapewnia długotrwałą ostrość oraz dokładne, czyste cięcie. Ostrze do trawy produkowane jest w Niemczech co gwarantuje najwyższej klasy jakość.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 400 zł |
Nożyce do żywopłotu Gardena 3.6 VJeśli lubisz dbać o każdy szczegół swojego domu i śledzić najnowsze trendy w produktach, które ułatwią Ci życie, kupuj Nożyce... więcejdo żywopłotu Gardena 3.6 V o na... EmpikZłóż skargę | 414 zł |
Nożyce do przycinania ClassicCut GARDENA (09885-20) | 415 zł |
Seria GARDENA Classic
od 402 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 3.6 V, 2.5 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 80 mm, trzonek 96 cm, teleskopowa, kółka prowadzące
od 63 zł
sekator jednoręczny, plasterek: 22 mm, długość: 246 mm, rączki: tworzywo sztuczne
od 422 zł
ręczne, szerokość robocza 33 cm, ustawień długości: 4, waga 8.2 kg
od 95 zł
ogrodowa / budowlana, szpadel, ergonomiczna, gumowany trzonek, szerokość 193 mm, długość całkowita 1200 mm
od 70 zł
pistolet zraszający z głowicą prysznicową, 1 tryby(ów), nasadka metal, regulacja ciśnienia
od 91 zł
oscylacyjny, na podstawie, podlewanie: do 17 m, do 220 m², regulacja kąta podlewania
od 238 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 3.6 V, 2.5 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 125 mm
od 661 zł
ręczne, szerokość robocza 40 cm, ustawień długości: 4, waga 9.4 kg
od 64 zł
pistolet zraszający z głowicą prysznicową, 1 tryby(ów), nasadka metal, regulacja ciśnienia
od 35 zł
dookolny, na szpilce, podlewanie: do 6.5 m, do 130 m², zraszanie pełnego okręgu
od 300 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 3.6 V, 2.5 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 80 mm
od 60 zł
sekator jednoręczny, plasterek: 18 mm, długość: 246 mm, rączki: tworzywo sztuczne
od 486 zł
ręczne, szerokość robocza 40 cm, ustawień długości: 4, waga 8.9 kg
od 60 zł
pistolet zraszający z dyszą, nasadka tworzywo sztuczne, regulacja ciśnienia
od 47 zł
statyczny, na szpilce, podlewanie: do 5.5 m, do 100 m², zraszanie pełnego okręgu
od 301 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 3.6 V, 2.5 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 80 mm
od 57 zł
sekator jednoręczny, plasterek: 20 mm, długość: 246 mm, rączki: tworzywo sztuczne
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 363 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm, regulacja ostrza tnącego, kółka prowadzące
od 238 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 3.6 V, 2.5 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 125 mm
od 372 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 12 V, 1.5 Ah, protokół komunikacyjny 190 mm, teleskopowa, kółka prowadzące
od 323 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm
od 369 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 7.2 V, 2.2 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 160 mm
od 419 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 7.2 V, 2.5 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 180 mm
od 316 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 217 mm
od 311 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 3.6 V, 1.5 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 120 mm
od 284 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 7.2 V, 2 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 160 mm
od 443 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 3.6 V, 3 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 125 mm, regulacja ostrza tnącego
od 449 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm
od 455 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 12 V, 2 Ah, akumulator 1 szt., protokół komunikacyjny 200 mm