Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 600/55 9834-20
Zdjęcia 11 |
GARDENA ComfortCut 600/55 9834-20 |
|
Mocne i wydajne elektryczne nożyce do żywopłotu zasilane z domowego zasilacza (230 V), do szybkiego i wysokiej jakości cięcia żywopłotów, krzewów i małych gałęzi w ogrodzie. Geometria krawędzi i starannie zoptymalizowane ustawienie ostrzy tnących umożliwia łatwe odcięcie nadmiernego wzrostu, unikając nieprzyjemnych blokad i nieplanowanych przerw w pracy. Charakteryzuje się zwiększoną długością listwy do 550 mm oraz znaczną odległością pomiędzy ostrzami, co pozwala na cięcie gałęzi o grubości do 27 mm i zapewnia wysoką ogólną wydajność charakterystyczną dla urządzeń klasy profesjonalnej.
Wykaszarka GARDENA ComfortCut 600/55 9834-20 jest wyposażona w solidny silnik elektryczny Gardena o mocy 600 W, który nie wymaga specjalnej konserwacji. Jednak zasilanie z sieci na podwórku lub w ogrodzie wymaga długich przedłużaczy lub bębnów kablowych. Specjalna konstrukcja rękojeści ERGOline zapewnia pewny i pewny chwyt podczas pracy w trzech pozycjach: bocznego cięcia, wysokiego cięcia i niskiego cięcia. Ochronna końcówka z tworzywa sztucznego jest przewidziana do pracy w niskiej pozycji cięcia lub podczas manipulowania przy ziemi/asfalcie. Waga nożyc do żywopłotu to 3,5 kg, co pozwala na wykonanie znacznej ilości pracy bez stosowania nadmiernej siły.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA ComfortCut 600/55 9834-20
Wszystkie ceny 10 →Gardena elektryczne nożyce do żywopłotów ComfortCut 600/55 elektryczne sil | 677 zł |
Nożyce elektryczne Gardena ComfortCut 600/55 9834-20 09834-20 | 844 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 600/55 9834-20 elektryczne | 706 zł |
Gardena Comfortcut 600/55 600w Electric Hedge Trimmer Posrebrzany 09834-20 | 766 zł |
Modyfikacje GARDENA ComfortCut 600/55 9834-20
Ceny na GARDENA ComfortCut 600/55 9834-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA ComfortCut 550/50 9833-20 | od 683 zł | 8 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 600/55 9834-20 | od 630 zł | 10 oferty | ||
GARDENA PowerCut 700/65 9835-20 | od 749 zł | 11 oferty |