Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55
Zdjęcia 8 |
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 |
|
Wskaźnik poziomu naładowania na korpusie sekatora.
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena akumulatorowe nożyce do żywopłotu ComfortCut 50/18V-P4A bez akumul | 574 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 akumulatorowe | 530 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 akumulatorowe | 376 zł |
Gardena Nożyce akumulatorowe ComfortCut 18/50 P4A 50 cm | 491 zł |
Gardena 14730-55 Hedgecutter Posrebrzany | 500 zł |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu Gardena ComfortCut 18/50 P4A (bez akumul | 527 zł |
Modyfikacje GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55
Ceny na GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 |
---|---|---|---|---|
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 | od 679 zł | 8 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 | od 376 zł | 7 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 | od 549 zł | 8 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 | od 560 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →