Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20
Zdjęcia 15 |
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 |
|
Wskaźnik poziomu naładowania na korpusie sekatora.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce akumulatorowe Gardena ComfortCut 14730-20 | 798 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 50/18 P4A 14730-20 akumulatorowe | 770 zł |
Gardena Comfort Cut 50/18v-p4a Ready-to-use Set Clipper Czarny,Posrebrzany | 725 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 50/18 P4A 14730-20 akumulatorowe | 679 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 50/18 P4A 14730-20 akumulatorowe | 770 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20
Ceny na GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 | od 679 zł | 9 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 | od 376 zł | 8 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 | od 549 zł | 9 oferty | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 | od 560 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →