Nożyce do żywopłotu STIHL HSA 45
Zdjęcia 4 |
STIHL HSA 45 |
|
Model posiada wbudowany akumulator.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STIHL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STIHL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STIHL HSA 45
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stihl HSA 45 akumulatorowe nożyce do żywopłotu | 927 zł |
Nożyce akumulatorowe STIHL HSA 45 45110113501 | 594 zł |
Stihl HSA 45 45110113501 | 512 zł |
Stihl HSA45 bezprzewodowy nożyce do żywopłotu | 705 zł |
Stihl HSA 45 Li-Ion nożyce do żywopłotu trymer z wbudowanym akumulatorem | 705 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →