Nożyce ogrodowe GARDENA Comfort 8734-20
Zdjęcia 5 |
GARDENA Comfort 8734-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort 8734-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce obrotowe do trawy Gardena Comfort 8734-20 08734-20 | 108 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 8734-20 | 101 zł |
Gardena Comfort obrotowe do trawy 08734-20 DO-NO-NOZ-GER-013 | 100 zł |
Gardena Comfort Rotatable 360 Grass Shears Pomarańczowy 08734-20-UNIT | 99 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 8734-20 | 101 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →