Nożyce ogrodowe Fiskars 1027204
Zdjęcia 3 |
Fiskars 1027204 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars 1027204
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Fiskars Fs.nożyce do ciężkich zadań 21cm | 144 zł |
Fiskars Powerarc Heavy Duty Scissors 21 Cm Posrebrzany 1027204 | 118 zł |
Fiskars nożyce do ciężkich zadań 21cm (1027204) | 137 zł |
Nożyce do ciężkich zadań FISKERS, 21cm | 127 zł |
Nożyce do ciężkich zadań 210mm powerarc hardware | 134 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →