Секатор Fiskars X-series P921 M (1057173)
Фото 3 |
Fiskars X-series P921 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars X-series P921 M
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars Sekator obejściowy M seria X PowerGear P921 z uchwytem rolowanym d | 139 zł |
Sekator ręczny FISKARS X-series M P921 1057173 | 160 zł |
Sekator nożycowy Fiskars X-series M 1057173 | 149 zł |
Fiskars P921 1057173 DO-EO-SEK-FIS-017 | 160 zł |
Sekator ręczny FISKARS X-series M P921 1057173 | 160 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →