Sekator GARDENA Classic B/S-M 8857-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA Classic B/S-M 8857-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Classic B/S-M 8857-20
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator ogrodowy Gardena Classic 8857-20 08857-20 | 69 zł |
Sekator ręczny GARDENA 08857-20 | 69 zł |
Sekator ręczny GARDENA 08857-20 | 70 zł |
Sekator Gardena 08857-20 nożycowy | 63 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →