Sekator Bahco P123-19-BULK15
Bahco P123-19-BULK15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bahco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bahco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bahco P123-19-BULK15
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bahco nożyczki do czytania z kaburą w 1 wyświetlaczu P123-19-BULK15 | 37 zł |
Bahco Bahco Sekator p123-19-bulk15 | 60 zł |
Sekator Bahco P123-19-BULK15 nożycowy | 63 zł |
BAHCO Sekator do zbioru owoc-kwiat P123-19-BULK30 | 56 zł |
Sekator BAHCO bulk 15 | 57 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →