Nożyce ogrodowe Bahco GS-180-F
Bahco GS-180-F |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bahco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bahco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bahco GS-180-F
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bahco Bahco Nożyce do trawy gs-180-f | 129 zł |
Bahco BAHCO NOŻYCE DO TRAWY GS-180-F BAHGS-180-F | 139 zł |
Bahco Nożyce Do Trawy Gs-180-F | 123 zł |
Nożyce do trawy jednoręczne, obracane 180°, długość 375 mm BAHCO | 121 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →