Секатор Bahco P123-19-BULK15
Bahco P123-19-BULK15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco P123-19-BULK15
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bahco nożyczki do czytania z kaburą w 1 wyświetlaczu P123-19-BULK15 | 37 zł |
Bahco Bahco Sekator p123-19-bulk15 | 60 zł |
Sekator Bahco P123-19-BULK15 nożycowy | 63 zł |
BAHCO Sekator do zbioru owoc-kwiat P123-19-BULK30 | 56 zł |
Sekator BAHCO bulk 15 | 57 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →