Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55
Zdjęcia 8 |
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Model GARDENA EasyCut 40/18V P4A z art. 14733-55 jest dostarczany bez akumulatora, model 14733-20 jest dostarczany z akumulatorem 2 Ah i ładowarką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do żywopłotu GARDENA 14733-55 akumulatorowe | 380 zł |
Gardena Easycut 40/18v P4a Electric Hedge Trimmer Posrebrzany 14733-55 | 335 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA 14733-55 akumulatorowe | 380 zł |
Gardena Nożyce akumulatorowe EasyCut 40 cm | 380 zł |
Nożyce akumulatorowe Solo Gardena 14733-55 18V 40cm | 399 zł |
Modyfikacje GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55
Ceny na GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55 |
---|---|---|---|---|
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20 | od 549 zł | 5 oferty | ||
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55 | od 335 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →