Sekator Fiskars Solid P131 (1057161)
Zdjęcia 7 |
Fiskars Solid P131 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Solid P131
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FISKARS 1057161 Sekator Solid bypasss metalowy korpus P131 Ø 18 mm - NOWOŚ | 120 zł |
Fiskars Solid P131 DO-EO-SEK-FIS-014 | 81 zł |
Sekator ręczny FISKARS Solid P131 1057161 | 90 zł |
Fiskars Sekator nożycowy solid p131 | 69 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →