Nożyce do żywopłotu Black&Decker GSL300
Zdjęcia 5 |
Black&Decker GSL300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker GSL300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker GSL300 akumulatorowe nożyce do krzewów 36 V litowo-jonowy dług | 141 zł |
Black&Decker Black+decker nożyce do żywopłotu 3,6v gsl300 15cm | 170 zł |
Black&Decker Nożyce akumulatorowe GSL300-QW 15 cm | 141 zł |
Nożyce do żywopłotu BLACK&DECKER GSL300 | 146 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →