Okrzesywarka Black&Decker GPC1820L20
Zdjęcia 3 |
Black&Decker GPC1820L20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker GPC1820L20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka łańcuchowa BLACK&DECKER GPC1820L20 | 650 zł |
Black&Decker Black+decker pilarka do gałęzi aku.18v/2,0ah li | 590 zł |
Black&Decker, Pilarka do Gałęzi Aku.18v 20cm Gpc1820l20-qw Black+decker | 552 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →