Okrzesywarka Worx WG349E.9
Zdjęcia 13 |
Worx WG349E.9 |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WG349E.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka łańcuchowa Worx 20V WG349E.9 | 499 zł |
Piła łańcuchowa Worx Sekator akumulatorowy WG349E.9 | 425 zł |
piła łańcuchowa 20v, 20cm, 4m, bez aku i ład. | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →