Opryskiwacz Kwazar Neptune Super
Kwazar Neptune Super |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kwazar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kwazar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kwazar Neptune Super
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kwazar 20010009 Neptune Super Spryskiwacz Plecakowy Do Ogrodu 15L Czerwony | 778 zł |
Kwazar Opryskiwacz plecakowy Neptune Super New 15L (316-6030-20-0030) | 413 zł |
KWAZAR Opryskiwacz Neptune Super NEW 15l + osłona herbicydowa | 370 zł |
Oprysk KWAZAR Neptun Super, 15 l | 335 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy 15l Neptun Kwazar | 335 zł |
Różnice w modelach:
- Neptune Super — pompa ręczna
- Neptune Super EL - Akumulator
PolecamyPorównaj w tabeli →