Sekator Fiskars X-series P941 L (1057174)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Fiskars X-series P941 L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars X-series P941 L
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars P941 1057174 DO-EO-SEK-FIS-016 | 160 zł |
Sekator ręczny FISKARS X-series L P941 1057174 | 173 zł |
Sekator kowadełkowy FISKARS X-series™, L (P941), 28,5 cm | 142 zł |
Fiskars X-series Anvil P941 Ø 26 Mm Pruner Wielokolorowy 1057174 | 171 zł |
Fiskars Fiskars Sekator kowadełkowy x-series l p941 | 173 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →