Nożyce ogrodowe Yato YT-19767
Zdjęcia 15 |
Yato YT-19767 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-19767
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Nożyczki krawieckie 300mm 19767 | 14 zł |
Yato Nożyczki krawieckie 300mm (YT-19767) | 15 zł |
Nożyczki krawieckie YATO 19767, 300 mm | 10 zł |
Nożyczki krawieckie 300 mm Yato YT-19767 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 12 zł |
NOŻYCZKI 305MM | 12 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →