Lopper Yato YT-8842
Yato YT-8842 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8842
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT YT-8842 | 111 zł |
Yato YT-8842 DO-EO-SEK-YATO-001 | 130 zł |
YATO Nożyce konarów kowadełkowe teleskopowe 41mm 8842 | 73 zł |
Sekator Yato YT-8842 kowadełkowy | 96 zł |
Sekator Teleskopowy Do Konarów 660-910MM YT-8842 Yato | 71 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →