Lopper Yato YT-8839
Yato YT-8839 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8839
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato yt-8839 teleskopowa piła do drzew nożyce 650-900 mm | 95 zł |
Yato YT-8839 DO-EO-SEK-YATO-006 | 69 zł |
YATO Nożyce konarów teleskopowe 32mm 8839 | 67 zł |
Sekator Yato YT-8839 nożycowy | 72 zł |
Nożyce teleskopowe YATO, 93 mm | 63 zł |
Sekator do konarów, teleskopowy 650-900 mm Yato YT-8839 - ZYSKAJ RABAT 30 | 57 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →