Sekator Yato YT-8805
Yato YT-8805 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8805
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Sekator uniwersalny nożycowy teflon 175mm 8805 | 18 zł |
Sekator Yato YT-8805 nożycowy | 23 zł |
Sekator uniwersalny YATO, 175 mm | 17 zł |
Sekator uniwersalny 180 mm Yato YT-8805 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 15 zł |
SEKATOR UNIWERSALNY 175MM GRUBOŚĆ DO 13MM OSTRZE TEFLON | 22 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →