Lopper Yato YT-8832
Yato YT-8832 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8832
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT YT-8832 | 55 zł |
Nożyce kowadełkowe YATO, 635 mm | 48 zł |
Sekator ręczny YATO YT-8832 | 60 zł |
YATO Nożyce do konarów kowadełkowe 635mm / 25mm 8832 | 47 zł |
Sekator ręczny YATO YT-8832 | 60 zł |
Sekator Yato YT-8832 kowadełkowy | 55 zł |
Sekator ręczny YATO YT-8832 | 60 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →