Lopper Yato YT-8831
Yato YT-8831 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8831
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator ręczny YATO YT-8831 | 36 zł |
YATO Nożyce do konarów 625mm / 25mm 8831 | 33 zł |
Sekator ręczny YATO YT-8831 | 36 zł |
Sekator Yato YT-8831 nożycowy | 40 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →