Nożyce ogrodowe Yato YT-8854
Yato YT-8854 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8854
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Nożyce do trawy 360^, 16-pozycyjne 8854 | 34 zł |
Nożyce do trawy YATO 8854, 37 cm | 30 zł |
Nożyce do trawy, 360° 370 mm Yato YT-8854 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 29 zł |
NOŻYCE DO TRAWY OBROTOWE 370MM 16-POZYCYJNE OSTRZA TEFLON | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →