Sekator Yato YT-8808
Yato YT-8808 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-8808
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator ręczny YATO YT-8808 | 23 zł |
YATO Sekator kowadełkowy z grzechotką 200mm 8808 | 20 zł |
Sekator ręczny YATO YT-8808 | 23 zł |
Sekator kowadełkowy YATO, 200 mm | 23 zł |
Sekator kowadełkowy z grzechotką 200mm Yato YT-8808 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 17 zł |
SEKATOR KOWADEŁKOWY 200MM Z GRZECHOTKĄ GRUBOŚĆ DO 19MM | 25 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →