Nożyce ogrodowe Yato YT-19764
Yato YT-19764 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-19764
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyczki YATO YT-19764 | 5 zł |
YATO Nożyczki 190mm 19764 | 8 zł |
YATO NOŻYCZKI 190 MM YATO YT-19764 | 14 zł |
Nożyczki krawieckie 190 mm Yato YT-19764 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 6 zł |
NOŻYCZKI 190MM | 7 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →