Nożyce do żywopłotu Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0
Zdjęcia 13 |
Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher HGE 36-60 | 1 475 zł |
Nożyce akumulatorowe Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 | 1 749 zł |
Nożyce do żywopłotu KARCHER HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 akumulatorow | 1 570 zł |
Nożyce do żywopłotu KARCHER HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 akumulatorow | 1 399 zł |
Nożyce do żywopłotu Kärcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 | 1 786 zł |
Modyfikacje Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0
Ceny na Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 |
---|---|---|---|---|
Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 | od 1 399 zł | 6 oferty | ||
Karcher HGE 36-60 Battery 1.444-250.0 | od 901 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →